Отзывы о книге Бот

  • Аватар пользователя
    Marmosik
    8 мая 2018

    На диво гарна книжка. Спочатку думала знизити оцінку на півбала за технічні характеристики, вставки наукових теорій. Але без них цій книжці чогось би нехватало. І хоч деякі сторінки перегортувала, та вони можуть комусь сподобатись найбільше (чоловікам наприклад). А так ми маємо дуже якісний технотрилер, з усіма складовими як то нагнітання атмосфери, в живих остануться не всі, головні герої - супермени. Я навіть уявила як це все виглядало би на екрані. Пейзажі пустелі Атаками, Макака на моторолері, гейзери й карстові провалля. Й на пустиних трасах Атаками хлопчики з голубими очима й в одніх лише трусах. Ще один привабливий момент, це те що роман спонукає задуматися над проблемами наукових відкриттів, над тім що вчені незавше уявлять наслідки своїх експериментів. Не всі двері нам ще відкрила природа, і якщо ми відкриваємо їх не знайшовши ключа, а просто вибиваємо їх, чи пролазимо через шибку, то самі винні коли стикаємось з чимось не здійсненним. Згадався Зигзаг Самоса, де також відкриття призвели до катастрофи. Й саме страшне, що багато відкриттів фінансується воєнними, й вони мають свій хист до цих розробок. А отколи все йде шкереберть, то просто вмивають руки, знищуючи всіх хто щось чув про цей проект. Книга тримає в напрузі майже від самого початку, фінал теж класичний як для містичного трилера. А самою головною родззинкою було те що автор цієї книги не американець, а мій співвітчизник. І ще одне, нарешті я знайшла книжку, яку стовідсотково можу порадити чоловіку й точно знаю що вона йому сподобається) головне тепер знайти її в аудіоваріанті)

    like19 понравилось
    1,3K

Комментарии 13

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Аватар пользователя
Wise7878 мая 2018

Кідрук дуже гарно пише і виступає з презентаціями. Я був один раз на зустрічі з ним і задоволений виступом. На мій погляд, "Не озирайся і мовчи" найкращий роман у автора. Я раджу його почитати. І Мексиканські хроніки - то такий цікавий треволог, який варто читати.

like1 понравилось
Аватар пользователя
LANA_K8 мая 2018

Дуже рада, що сподобалась книга! Не бралась ще за його книги про подорожі, думаю, теж будуть цікаві)