Отзывы о книге Бот

  • Аватар пользователя
    LANA_K
    30 ноября 2012

    Непогана книга. Може здатися перенасиченою складними термінами, та автор досить доступно їх пояснює. Гарний сюжет, цікавий розвиток подій. Непогану автору вдався опис Чилі: декілька разів згадується про неймовірну бідність місцевих жителів. Яка дуже разюче виділяється на фоні грошей, затрачених на виробництво «супер-воїнів». Книгу варто прочитати усім, хто любить захоплюючі сюжети та моторошні картини озброєних сутичок.

    like16 понравилось
    449

Комментарии 1

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Аватар пользователя
oll-oll9 января 2013

Тепер це моя улюблена книга.