Отзывы о книге Ключ

  • Аватар пользователя
    alinka_me_
    5 февраля 2013
    Одні назвуть цей роман детективом. Другі добачать у ньому твір еротичний. Треті вважатимуть його містичним, окультним або й ритуальним. Усіх, хто шукатиме в цьому романі тільки перше, друге і третє, я прошу його не читати. Автор

    Раніше із українських детективних романів читала лише твори Кокотюхи. Справили неймовірно сильне враження. Тепер у мене новий улюблений автор - Шкляр.

    Ключ...Навколо нього розвиваються всі події. Але чи можу я сказати, що головним для мене тут був саме "детективний" сюжет? Особисто для мене найбільш цікавим був розвиток стосунків між Андрієм і Саною. Завідувач "відділом вбивств" і сексопатолог. Чим не ідеальна пара? Але, звісно ж, щось заважає їм насолоджуватися один одним. То загадковий "суботній чоловік", то обіцянка Сани...

    Я вважаю, що цю книжку варто буде перечитати хоча б через рік. Ще раз "окунутися" в цю атмосферу...

    like7 понравилось
    259

Комментарии 0

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Комментариев пока нет

Комментариев пока нет,
ваш может стать первым