Отзывы о книге Гессі

Гессі

Наталия Матолинец

0

(0)

  • Аватар пользователя
    NadiyaProtsyuk
    14 июня 2018

    Дуже ніжна, витончена манера вести оповідь. Авторка майстерно передає настрій епохи — я наче відчула запах цих лимонних тістечок, вітер над рікою і лунке "клац" фотокамери Гессі. Окремо втішили галицизми, що додають особливої родзинки книзі. Дуже раджу!

    like1 понравилось
    525

Комментарии 0

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Комментариев пока нет

Комментариев пока нет,
ваш может стать первым