Отзывы о книге Биті є. Гоцик

Биті є. Гоцик

Люко Дашвар

0

(0)

  • Аватар пользователя
    Vikulaska
    18 ноября 2015

    Остання, четверта, книга циклу мені сподобалася набагато більше, ніж попередні. Поперше, мені імпонують подорожі та пригоди. Цікаво було читати про мандри Гоцика та Ілії. Та не це головне. Приємно було читати про добрі вчинки Людини, про те, як рятує життя майже незнайомому, як ділиться останнім з нужденним, як вміє прощати, як просто насолоджується життям. Так, Гоцик не ідеальний, але, на мою думку, найкращий з трійці.
    А казка і магія, яка багатьом не сподобалася у цій книзі, мені здалася цілком органічною. Це просто один з багатьох засобів висвітлення рис характеру головних героїв. Як багато автор вклала у свою книгу моралі та добра, всепрощення і милосердя...


    ... можна мати власний день, навіть якщо навкруги тільки тоскна ніч

    ... каліцтво - категорія духовна, а компроміси випивають душу до денця

    Сумно тому, що сьогодні дочитала останню сторінку останньої книги трилогії... От би ще одну книгу про хлопців, які стали вже рідними, пані Дашвар написала!

    like7 понравилось
    369

Комментарии 0

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Комментариев пока нет

Комментариев пока нет,
ваш может стать первым