- Все рецензии
- РецензияРецензия
Отзывы о книге Ключ
Leleka_ola17 марта 2015Дивилась років два в книгарні на "Ключа" і все чомусь не купувала. А це таки наважилась і купила. І дарма, ой, дарма. На щастя, "Чорного ворона" і "Марусю" прочитала перед цим романом, бо, велика ймовірність, що не взялась би за їх прочитання. На мою особисту потребу читача, краще би він тільки історичні романи й писав - було би менше романів його авторства, але вони всі були би шедевральні. А це.. Його так важко запихнути в себе. Мова, так, гарна й смачна. Але сюжет - це щось страшне.
п.с. немає там містики ні краплі.
5 понравилось
251
Комментарии 0
Ваш комментарий
, чтобы оставить комментарий.
Комментариев пока нет,
ваш может стать первым