Отзывы о книге ТАКЕ

  • Аватар пользователя
    LeRoRiYa
    14 сентября 2014

    ТАКЕ

    Моїй рецензії загрожує мітка "Неформат", якщо я напишу лише одне це слово. Але нічого іншого в голову не лізе. Хіба що "Боже ж мій, і хтось ТАКЕ ... читає!" Не уточнюватиму, ТАКЕ що. Бо тоді точно зганьблюся неформатним відгуком. Як на мене, ТАКЕ читати не треба, щоб не зіпсувати своє враження про літературу. І мову. І письменницькі канони, на які Іздрику начхати. І книжки взагалі.

    like19 понравилось
    1,4K

Комментарии 0

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Комментариев пока нет

Комментариев пока нет,
ваш может стать первым