Отзывы о книге Бот

  • Аватар пользователя
    redron
    28 сентября 2013

    На цю книжку я натрапив перебуваючи в "не дуже близькому зарубіжжі". Цікаво, що її саме читав росіянин, якій ніколи не був в Україні і відповідно не володів українською, але йому хтось з земляків наполегливо її радив. По його словах, з початку процес йшов відносно повільно, але потім сюжет затягнув i мовний бар'єр ніби зник. Після такої передісторії я відразу пішов і купив електронну версію. Книга відмінна. Згадав молодший і середній шкільний вік, коли художні книги були не тільки як розвага, а й джерело інформації про навколишній світ, про якісь теорії, про нові горизонти пізнання. Раджу всім і пишаюся, що в нас є такі автори.

    like10 понравилось
    226

Комментарии 0

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Комментариев пока нет

Комментариев пока нет,
ваш может стать первым