Отзывы о книге Биті є. Гоцик

Биті є. Гоцик

Люко Дашвар

0

(0)

  • Аватар пользователя
    zadnipriana
    3 января 2013

    Коельо? Правда?
    Я читала цю книгу і в мене склалося таке враження, що це "прикол". Насміхання над Коельо, над шукачами скарбів, та байдуже... я навіть не могла стримати свій сміх, коли коелівський Сантьяго загинув від руки Гоцика.
    Я до останнього вірила, що Ілія - шизофренік, а вся ця подорож - скажений сон чи видіння якогось із персонажів.
    Я проковтнула цю книжку за ніч, відірватися від неї не можливо - це факт. Дашвар пише так, що якщо почнеш читати, то вже дочитаєш. Але стільки питань, стільки незрозумілого...
    Дивна якась книга. Мабуть, бажання перечитувати в мене її не буде.

    like5 понравилось
    183

Комментарии 1

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Аватар пользователя
LeRoRiYa13 января 2013

Знайомі відчуття. Точнісінько так само думала і я, тож цілком погоджуюся з рецензією.

like1 понравилось