Жінка
Петер Естерхазі
0
(0)
Петер Естерхазі
0
(0)

Найгірший текст, який я читав за останні роки. Напевне, перша книжка за останні років сім, яку я пожалкував, що купив - повівся на анотацію та нагороди автора. "Хвалебна пісня жінкам", аякже - у ста мініновелах жінки зводяться до статевого органу та нюансів сексу з ними, причому без будь-якої різноманітності - одне й те ж у всій книжці. А коли не занудство, то просто гидота. Не знаю, що за глибокий задум був у цього постмодерніста, може він хотів показати внутрішній світ дегенерата чоловічого статі, типу, який призвів до розквіту фемінізму у його здоровій формі. Після такої книжки і сам феміністом станеш.
Переклад теж дуже слабенький - незрозуміло, що роблять у тексті російські матюки, герой же не росіянин, а угорець.
Якби книжка була довшою, то покинув би, а так осилив до кінця, аби мати можливість чесно поставити найнижчий бал - 0 з 12. Жаль, що на лівлібі шкала коротша.
Комментарии 0
Ваш комментарий
, чтобы оставить комментарий.
Комментариев пока нет,
ваш может стать первым