Биті є. Гоцик
Люко Дашвар
0
(0)
Люко Дашвар
0
(0)

Як на мене, це найгірша книга Люко Дашвар, хоча з трьох хлопців з трилогії "Биті Є" Гоцик заслуговує поваги та визнання. У попередніх книжках я жила, гуляла разом з героями по знайомим місцям, а в "Гоцикові" автор аж занадто фантазує.
Комментарии 0
Ваш комментарий
, чтобы оставить комментарий.
Комментариев пока нет,
ваш может стать первым