Отзывы о книге Биті є. Гоцик

Биті є. Гоцик

Люко Дашвар

0

(0)

  • Аватар пользователя
    inscrutable_smile
    30 августа 2012

    Як на мене, це найгірша книга Люко Дашвар, хоча з трьох хлопців з трилогії "Биті Є" Гоцик заслуговує поваги та визнання. У попередніх книжках я жила, гуляла разом з героями по знайомим місцям, а в "Гоцикові" автор аж занадто фантазує.

    like5 понравилось
    73

Комментарии 0

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Комментариев пока нет

Комментариев пока нет,
ваш может стать первым