solodkyi8 июля 2012Щось занадто лаконічно))Читай «Чорного ворона» — мо навчишся мови й писатимеш хоч по два абзаци…Ответить
Комментарии 2
Ваш комментарий
, чтобы оставить комментарий.
Щось занадто лаконічно))
Читай «Чорного ворона» — мо навчишся мови й писатимеш хоч по два абзаци…