Отзывы о книге Ключ

  • Аватар пользователя
    Svetiko
    7 июля 2012

    Дуже смачно пише Шкляр. Книгу закачала для мами, але так захопилася, що прочитала й сама за декілька днів. Зайвий раз переконалася, що погано знаю рідну мову, бо часом бракувало тлумачного словника.

    like9 понравилось
    276

Комментарии 2

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Аватар пользователя
solodkyi8 июля 2012

Щось занадто лаконічно))
Читай «Чорного ворона» — мо навчишся мови й писатимеш хоч по два абзаци…