Отзывы о книге Герой поневолі. Том 1

Герой поневолі. Том 1

Міхай Тимошенко, Кирило Горішний

0

(0)

  • Аватар пользователя
    udik
    13 мая 2018

    Цей графічний роман прекрасна адаптація повісті Франка. Деталізація, стиль, атмосфера - справді важко знайти щось подібне серед україномовних графічних новелл або коміксів. Як жвава графічна реконструкція Львова середини 19 століття ця книга не має собі рівних, не можу пригадати нічого візуально кращого за неї серед сучасних видань. Дуже серйозна та якісна робота авторів, тут немає в мене жодних нарікань. Якщо вам цікава тема Львова, І.Франка, революцій "Весни народів" та, звісно, графічних новел - то рекомендую.

    like1 понравилось
    201

Комментарии 0

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Комментариев пока нет

Комментариев пока нет,
ваш может стать первым