Отзывы о книге End of Watch

End of Watch

Stephen King

0

(0)

  • Аватар пользователя
    OlenaKokhan
    7 марта 2018

    Немає слів, щоб описати всі свої враження від книги. Прочитайте самі - і відчуєте те саме.

    І знову улюблений Стівен Кінг.

    Перші дві частини трилогії про детектива Білла Ходжеса вже були прочитані ("Містер Мерседес" та "Що впало, те пропало"). Залишалась третя, ота така бажана і очікувана кінцівка всієї історії. Я дізналась, що книга має от-от з'явитися у продажу і ледь на щодня заходила в книжкові магазини очікуюючи на свій паперовий екземпляр. І бачили б ви скільки щастя і радості було на моєму обличчі, коли у відповідь на моє питання мені нарешті принесли новесеньку, жодного разу не відкриту книгу. Але через зайнятість ніяк не виходило розпочати читання, книга пролежала на полиці більше тижня. Я дивилась на неї і ледь не плакала: саме там, в тих 450 сторінках розкрито всі таємниці розв'язки.

    Та одного ранку я прокинулась з відчуттям, що я повинна це зробити, скільки можна бути зайнятою, цікавість роз'їдала мене зсередини і я нарешті розпочала, у вівторок, на парі з логіки. В четвер на парі з системного програмування я перегорнула останню сторінку. Читала я виключно під час пар і в перервах між ними, ввечері на це просто не вистачало часу.

    Вражень - ціла куча. Роман неперевершений, герої стали улюбленими, шалена інтрига...Кінг зробив все для того, щоб я не могла відірватись від читання і в нього це дуже класно вийшло)
    Кінцівка - і в мене сльози на очах, і через те, що закінчилась книга, і через те, що більше не знатиму, що буде з героями далі, і через саму кінцівку, яка видалась дуже сумною, на мій погляд.

    Немає слів, щоб описати всі свої враження від книги. Прочитайте самі - і відчуєте те саме.

    like3 понравилось
    452

Комментарии 0

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Комментариев пока нет

Комментариев пока нет,
ваш может стать первым