Отзывы о книге Депеш Мод

  • Аватар пользователя
    TanyaRedka
    11 ноября 2016

    Не зайшла мені чомусь ця книжка. Але сказати, що вона погана не можу, просто не моя, хоча я не відношу себе ні до нервових, ні до "правильних". До того ж, занадто багато нецензурної лексики. Занадто. Я прочитала зо два десятки книг постмодерної українськой прози і погоджуюсь, що іноді обсценна лексика має право на існування в художньому тексті, тобто, коли вона дійсно влучно використана. Таке нагромадження нецерзурщини мені здалось невиправданим перебільшенням, навіть попри атмосферу роману, попри прагнення змалювати ці "лихі дев*яності". Хоча, під час читання епізоду про радіопередачу я відверто реготала. Справді, галюцинаційно, іронічно, колоритно, дещо епатажно.

    like2 понравилось
    527

Комментарии 0

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Комментариев пока нет

Комментариев пока нет,
ваш может стать первым