Отзывы о книге Намір!

  • Аватар пользователя
    rosya
    2 августа 2010

    Я щасливий, що Таємниця не має меж. Це надихає.

    Перша книга Дереша, яку я прочитала. Вона, мабуть, залишиться для мене найкращою. Насправді, книга шукає свого читача. Нединамічний сюжет, довгі внутрішні монологи, затяжні відступи - все це лякає тих, хто звик пропускати "те, що без діалогів і мілким шрифтом". Це книга для роздумів.

    like9 понравилось
    193

Комментарии 0

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Комментариев пока нет

Комментариев пока нет,
ваш может стать первым