Отзывы о книге Тінь сови

  • Аватар пользователя
    mariah_kk
    20 июля 2015

    Так, поставила 5. Сама не знаю чому, напевно, що книга зачепила за живе. В деяких моментах було нудно читати, але це дрібниці. Сама історія неймовірна. Хотіла познайомитися із Шклярем, оскільки на полицях 4 його книги і жодна не була ще прочитана. Такий собі автор, якого я чомусь купувала на автоматі. Проте не пошкодувала, книга варта уваги. Особливо вразили роздуми автора про заздрість, кому цікаво 207-208 с.

    like7 понравилось
    1,1K

Комментарии 0

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Комментариев пока нет

Комментариев пока нет,
ваш может стать первым