Отзывы о книге Ностальгія

Ностальгія

Євгенія Кононенко

0

(0)

  • Аватар пользователя
    LeRoRiYa
    15 сентября 2014

    Я єдиний читач цієї книжки на Лайвлиб.
    Навіть дивно. І сумно.
    Мені порадила почитати цю книжку одна викладачка з універу.
    Тоді ще все було гаразд.
    Ех, ностальгія...
    Нічого особливого а цьому романі нема. Але цікаво. І ностальгічно. Ця книжка була що до невідворотних змін у житті.

    like10 понравилось
    256

Комментарии 1

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Аватар пользователя
Nina_M26 июля 2016

Заінтригували...
На жаль, ніде не можу знайти електронну версію книги(

like1 понравилось