Ностальгія
Євгенія Кононенко
0
(0)
Євгенія Кононенко
0
(0)

Я єдиний читач цієї книжки на Лайвлиб.
Навіть дивно. І сумно.
Мені порадила почитати цю книжку одна викладачка з універу.
Тоді ще все було гаразд.
Ех, ностальгія...
Нічого особливого а цьому романі нема. Але цікаво. І ностальгічно. Ця книжка була що до невідворотних змін у житті.
Комментарии 1
Ваш комментарий
, чтобы оставить комментарий.
Заінтригували...
На жаль, ніде не можу знайти електронну версію книги(