Отзывы о книге Тінь сови

  • Аватар пользователя
    zadnipriana
    6 июня 2014

    Привабила обкладинка книги. Ну дуже класна, як на мене. Обіцяє щось загадкове і таємниче... Що можу сказати після прочитання?Такий собі Ніколи Спаркс по-українські. Я все-таки більше люблю Шкляра історично-містичного, аніж романтичного. Найбільше враження справив лише епілог, коли стало зрозуміло деякі нюанси цієї історії, але загалом вся книга трішки нуднувата. Романтична історія, трагічне кохання, велике і глибоке почуття... Але мене не зачепило, не переконливо. Все-таки в Спракса трішки переконливіше:)

    like8 понравилось
    845

Комментарии 1

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Аватар пользователя
ulacernikova7026 января 2021

Я тоже ожидала большего, но действительно скучно и очень растянуто.