Отзывы о книге Мойсей

Мойсей

Іван Франко

0

(0)

  • Аватар пользователя
    lovereader171
    2 ноября 2013

    Дуже тяжко було читати цей твір. Як можно взагалі читати його у 10 класі? Для чого? Такий твір можна читати тільки після 30. Але ж ні це треба включити до обов язкової літератури.
    Взагалі все зрозуміло! Так це дуже глубокий філософський твір. Але така література не для всіх.....

    like3 понравилось
    555

Комментарии 0

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Комментариев пока нет

Комментариев пока нет,
ваш может стать первым