Отзывы о книге Місто

  • Аватар пользователя
    melanholiya
    5 октября 2013

    Щось було в цьому "Місті" таке, що не могла його забути. Роман дійсно інколи дуже затягнутий але правдивий. Дивилюся на своє життя в Києві і на те, що описано в книзі. І знаєтє, зовсім нічого не змінилося. Люди з села спочатку не знають куди себе діти, як поводитись, що робити через декілька місяців освоюються, а після намагаються підкорити місто. І навіть способи підкорення не змінюються: чесна праця або хитрість. Кожен вибирає своє.

    like10 понравилось
    328

Комментарии 0

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Комментариев пока нет

Комментариев пока нет,
ваш может стать первым