- Все рецензии
- РецензияРецензия
Отзывы о книге Гамлєт
mokasin22 июля 2013Або я ще не доріс до розуміння, або не "прийняв" чогось перед прочитанням, але я знову не розумію ідеї твору, як і у випадку з "Павліком Морозовим" . Не можу сказати що мене дратують матюки - вони влучні і природні, наскільки вони можуть бути природніми. Але... Напевно, припиню читати Леся, сходжу при нагоді послухаю. Можливо, враження будуть іншими.
9 понравилось
744
Комментарии 1
Ваш комментарий
, чтобы оставить комментарий.
Слухати, як на мене, ще гірше...Сама думаю почитати...Може, проникнусь.....