Отзывы о книге Гамлєт

  • Аватар пользователя
    mokasin
    22 июля 2013

    Або я ще не доріс до розуміння, або не "прийняв" чогось перед прочитанням, але я знову не розумію ідеї твору, як і у випадку з "Павліком Морозовим" . Не можу сказати що мене дратують матюки - вони влучні і природні, наскільки вони можуть бути природніми. Але... Напевно, припиню читати Леся, сходжу при нагоді послухаю. Можливо, враження будуть іншими.

    like9 понравилось
    744

Комментарии 1

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Аватар пользователя
vive-ut-vivas18 апреля 2014

Слухати, як на мене, ще гірше...Сама думаю почитати...Може, проникнусь.....

like1 понравилось