- Все рецензии
- ХарактерникХарактерник
Отзывы о книге Характерник
MasterBo10 декабря 2020Характерник
В цілому не погано.Сюжет на рівні,фабула теж.Далі про сумне.Занадто багато вислівів та словосполучень зовсім непритаманих для останньої чверті 17 століття.Від слова вурки-я просто в захваті)))Багато відверто неякісних перекладів з мови московитів.Я добре знаю місцевість на теренах якої розгортаються події твору, автор можливо і оглядав карту,але не має уяви про реальне розташування сіл,містечок,відстаней між ними,шляхів та напрямків пересування цією місцевістю.Загалом,написано для дітей старшого шкільного віку...
3 понравилось
490
Комментарии 0
Ваш комментарий
, чтобы оставить комментарий.
Комментариев пока нет,
ваш может стать первым