Отзывы о книге Характерник

  • Аватар пользователя
    MasterBo
    10 декабря 2020

    Характерник

    В цілому не погано.Сюжет на рівні,фабула теж.Далі про сумне.Занадто багато вислівів та словосполучень зовсім непритаманих для останньої чверті 17 століття.Від слова вурки-я просто в захваті)))Багато відверто неякісних перекладів з мови московитів.Я добре знаю місцевість на теренах якої розгортаються події твору, автор можливо і оглядав карту,але не має  уяви про реальне розташування сіл,містечок,відстаней між ними,шляхів та напрямків пересування цією місцевістю.Загалом,написано для дітей старшого шкільного віку...

    like3 понравилось
    490

Комментарии 0

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Комментариев пока нет

Комментариев пока нет,
ваш может стать первым