Отзывы о книге Уилт

  • Аватар пользователя
    Nodaywithout
    20 марта 2012

    Я збиралась відпочивати на морі. На морі я практично не плаваю і вирішила набратися книжок і читати, читати та загоряти. Мою увагу привернула обложка. Така кумедна! І коротенька рецензія на книгу остаточно сформувала мою думку щодо її купівлі.

    Ох, яка я була рада, що вибрала саме її. Я сміялась, на мене зглядались люди, я не хотіли іти гуляти аби лише дочитати до наступної сторінки. Це книга для всіх хто вміє сміятись.

    Бідний Генрі, який попадає у різні передряги і весело з них виходить. Це людина, у якої немає мотивації прагнути більшого; яка не бачить сенсу у житті; яка не переживає за свою сім’ю. Але я йому співчувала.

    like9 понравилось
    8

Комментарии 0

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Комментариев пока нет

Комментариев пока нет,
ваш может стать первым