Home
Harlan Coben
0
(0)
Harlan Coben
0
(0)

Книга хороша. Легко читається, стрімкий і закручений сюжет. Є багато таких, як цей якби детективних трилерів, де можна передбачити розвиток подій. Але тут, особисто мені було важко розгадати цей пазл. І при цьому не виникає відчуття, що автор тебе просто шокує, аби шокувати, а тут все абсолютно логічно. Також кому сподобалась ця історія раджу документальний фільм (події, про які він розповідає згадуюються в цій книзі) 2012 року - Самозванець / The Imposter. Думаю саме він і слугував фундаментом для книги. І звичайно це 11 книга серії, як вже було зазначено і єдина, яку я прочитала. Є багато маленьких сюжетних ліній, які (напевно) тягнуться з інших книг, і від цього трішки ніяковієш. Звичайно "Додому" можна читати окремо, але набагато цікавіше було б читати цю серію книг послідовно.
Знайомство з автором однозначно буду продовжувати.
Комментарии 0
Ваш комментарий
, чтобы оставить комментарий.
Комментариев пока нет,
ваш может стать первым