Отзывы о книге Home

Home

Harlan Coben

0

(0)

  • Аватар пользователя
    Girl_with_a_book
    5 мая 2020

    Якою б великою не була копиця сіна, всеодно, рано чи пізно, голку в ній обов'язково знайдуть...

    Книга хороша. Легко читається, стрімкий і закручений сюжет. Є багато таких, як цей якби детективних трилерів, де можна передбачити розвиток подій. Але тут, особисто мені було важко розгадати цей пазл. І при цьому не виникає відчуття, що автор тебе просто шокує, аби шокувати, а тут все абсолютно логічно. Також кому сподобалась ця історія раджу документальний фільм (події, про які він розповідає згадуюються в цій книзі) 2012 року - Самозванець / The Imposter. Думаю саме він і слугував фундаментом для книги. І звичайно це 11 книга серії, як вже було зазначено і єдина, яку я прочитала. Є багато маленьких сюжетних ліній, які (напевно) тягнуться з інших книг, і від цього трішки ніяковієш. Звичайно "Додому" можна читати окремо, але набагато цікавіше було б читати цю серію книг послідовно.
    Знайомство з автором однозначно буду продовжувати.

    like4 понравилось
    353

Комментарии 0

Ваш комментарий

, чтобы оставить комментарий.

Комментариев пока нет

Комментариев пока нет,
ваш может стать первым