Сьогоднійшній ти - це вже не той ти-вчорашній, і ще не ти-завтрішній. І сьогоднішнє рішення - це вчинок тебе-сьогоднішнього. Якщо ти-такий щось зробив, то це сталося. Тому що мало статися. Сьогодні і з тобою. І навіть якщо учинок полягав у тому, що ти не зробив нічого, - отже, іще не дозрів до кроку. Значить, не сьогодні, чи не тут. І ти-сьогоднішній ще не здатен на дію. На рішення. Мусиш ростити себе до того стану коли зможеш. Тому що, коли не вирішуєш ти, вирішують за тебе. Коли ти не обираєш, обирають тебе. І тоді ти граєш у чужу гру за чужими правилами. Сьогодні. А може, і завтра. Доти, поки не усвідомиш себе за кермом власного життя.